Kinderopvang Arcen Lomm Velden

contactpersonen

Algemeen Directeur SKOALV: mevrouw Debbie Huijben
T: 077 472 13 54
E: d.huijben@sko-alv.nl 

 

Voor vragen met betrekking tot de dagelijkse gang van zaken op de kindercentra:

Teamcoördinatoren/ pedagogische coaches/ beleidsmedewerkers SKOALV

mevrouw Carla Trines 
E: c.trines@sko-alv.nl 
T: 077 472 1354
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

mevrouw Melanie van Vugt (per 01.01.2020)
E: m.vanvugt@sko-alv.nl
T: 077 472 1354
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag 


Voor vragen met betrekking tot inschrijving, aanmelding, plaatsing, wachtlijsten, intake  en contracten: 

Medewerker  Kind Planning: mevrouw Jeanne Schoeber (per 1 oktober 2020 mevrouw Irina van Dijk)


T:  077 472 13 54
E: planning@sko-alv.nl 
E: j.schoeber@sko-alv.nl / per 1 oktober 2020 E: i.van-dijk@sko-alv.nl 
Aanwezig: maandag en donderdag

Medewerker Intake: mevrouw Marina Jacobs
T: 077 472 1354
E: m.jacobs@sko-alv.nl
Aanwezig voor intakegesprekken: woensdagmiddag en vrijdagmiddag


Voor administratieve vragen:

Kantoor Medewerker Financien: de heer Leo Bartels
T: 077 472 13 54
E. l.bartels@sko-alv.nl 
Aanwezig: woensdagmorgen en vrijdagmorgen

Kantoor Medewerker Planning Personeel: mevrouw Kim Clevis
T:  077 472 13 54
E: k.clevis@sko-alv.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

 


Voor vragen, opmerkingen, suggesties aan de Centrale Oudercommissie :
T: 06 48 75 01 54  (vz.. mevrouw Tessa van Lipzig)
E: tessavanlipzig@hotmail.com 
E: oudercie@sko-alv.nl 

 

Meld uw kind aan Geef een wijziging door